Головна » 2018 » Січень » 12 » Зимові канікули
11:22
Зимові канікули

     У період з 1 по 14 січня 2018 року в школі проходили зимові канікули.

     З метою належного проведення новорічних і різдвяних свят та організації змістовного дозвілля дітей і молоді у новорічні та різдвяні дні, виховання молодого покоління в дусі поваги до народних звичаїв і обрядів у школі були сплановані комплексні заходи. Заздалегідь учні та батьки були проінформовані про їх проведення. Класними керівниками з учнями школи було проведено інструктажі з техніки безпеки по дотриманню правил пожежної безпеки, правил дорожнього руху, електробезпеки, правил масового перебування людей у приміщеннях під час новорічних свят на новорічних ялинках та вдома.

     У рамках реалізації поставлених цілей був розроблений план роботи на зимові канікули. Виховна робота була спрямована на максимальну зайнятість дітей у шкільних заходах, які планувалися з урахуванням віку учнів.

     Молодша група гуртківців 30 грудня 2017 року взяла участь у Новорічному святі, організованому колективом БДЮТ Лозівської районної ради

     Перед Різдвом діти разом з учителями розучували колядки та щедрівки і провели конкурс "Колядниця"

     Значна увага приділялася зміцненню здоров'я і фізичні сили дітей. Протяггом канікул діяла спортивна секція з волейболу (керівник Федоренко В.М) та туристичний гурток (керівник Терещенко О.М.) Проведено три товариські зустрічі з командою села Полтавського. 10 січня команда брала участь у відкритому турнірі ДЮСШ «Локомотив»

     П`ятикласники разом із класним керівником Терещенко Наталією Федорівною відвідали Лозівський краєзнавчий музей. Екскурсія була дуже цікавою і пізнавальною

     З учнями школи протягом канікул проводилися індивідуальні консультації з різних предметів

 

Категорія: Новини | Переглядів: 75 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar