с-ще Миролюбівка вул.. Шкільна 1

 
Директор школи - Бруславець Василь Володимирович
 
Заступник директора з НВР - Говорова Світлана Анатоліївна
 

Педагог-організатор - Нечай Наталія Іванівна

 

 

 

З історії Комсомольської школи

 

 

Школа в с. Комсомольське Лозівського району збудована у 1953 році та розрахована була на 160 учнів. Функціонувати вона почала з 1 вересня 1954-1955 навчального року. Це була семирічна школа з великою наповнюваністю класів і навчалося в ній 215 учнів. Випускний 7 клас налічував 48 учнів. Навчалися діти у дві зміни. Називалася вона тоді Комсомольська семирічна школа.

Першим директором була жінка, Катульська Лариса Іванівна. З 1955 року по 1960 рік школою керував Федір Іванович Каденко і школа уже була восьмирічною. У 1960 році директором було призначено місцевого учителя історії та української мови і літератури Підмогильного Миколу Володимировича, який очолював її до 1967 року. З 1967 по 1988 р. керівником школи був Пісоцький Петро Федорович, учитель фізики і математики.

У 1971 році було збудовано нове приміщення школи. Будівництвом опікувався радгосп «Комсомольський», яким керував тоді Ліпченко Іван Тихонович. Старий корпус школи було пристосовано для пришкільного інтернату для дітей, які проживали у віддалених селах.

У 1986 році Комсомольська восьмирічна школа була реорганізована в Комсомольську середню школу. Перший випуск учнів середньої школи було здійснено у 1988 році. Це чотирнадцять учнів 1971, 1972 років народження. З них 7 здобуло вищу освіту, і серед них один учитель.

З 1988 по 2008 рік школу очолювала учитель української мови та літератури Терещенко Ольга Олексіївна, яка в даній школі працювала з 1974 року старшою вожатою, вихователем пришкільного інтернату, учителем, заступником директора.

Якщо у 1954 – 1955 навчальному році у школі лише 7 учителів мали вищу освіту, то уже в 2003 році з 20 учителів вищу освіту мали 12 чоловік, 4 – незакінчену вищу (навчались заочно), 3 – середню спеціальну, 1 – середню.

Понад 20 випускників школи різних років стали учителями, з них 5 працює у рідній школі.

У 2008 році директором школи призначено Бруславця Василя Володимировича, учителя фізики.

Педагогічний колектив, яким він керує, дружний, згуртований, небайдужий до життя. У школі панує атмосфера взаємодопомоги, тепла, взаєморозуміння, духовності, співпраці і творчості.

Велику увагу приділяє педагогічний колектив роботі над удосконаленням умінь та навичок учнів, покращенні їх результатів у здобутті знань, навчання і праці випускників.

У 2009 році Комсомольська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів реорганізована у Комсомольський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області.

У закладі збереглися і нині діють шкільні традиції, свята, змагання. Традиційними стали дні здоров’я, одноденні походи, щорічні екскурсії для учнів під час канікул, урочисті зустрічі з випускниками, проведення відкритих уроків і обговорення важливих проблем. Жоден захід у школі не відбувається без участі сільської громадськості та батьків. Учителі школи – активні учасники сільської художньої самодіяльності, спортивних змагань, професійних конкурсів, ярмарків, семінарів.

У 2016 році у нашому закладі відбулися великі зміни: змінено назву на Миролюбівський НВК, в рамках обласного конкурсу міні-проекту "Збережемо тепло у школі" було здійснено заміну старих вікон на енергозберігаючі на другому поверсі будівлі школи, проведено реконструкцію покрівлі з рулонної на металопрофільну за кошти Миролюбівської селещної ради та місцевого бюджету, придбано автобус "Мрія" за кошти держави, обласного та місцевого бюджетів.Також замінено старі вікна на енергозберігаючі за кошти Миролюбівської селищної ради на другому поверсі дошкільного закладу.

У 2017 – 2018 навчальному році у Миролюбівському НВК працює 15 учителів, з них: 6 учителів - І категорії, 3 – ІІ категорії, 6 - спеціалістів .

Учительский, учнівський і батьківський колективи – це велика дружна, творча сім’я.