УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА України №361/2017 " Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації просвітницького проекту " Я маю право!"

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09 2017 №638-р "Про реалізацію просвітницького проекту " Я маю право!" у 2017/2019 роках"

Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 09.01.2018 № 10 "Про затвердження Плану заходів з реалізації у Харківській області правопросвітницького проекту "Я маю право!" у 2018 році

У червні цього року Міністерство юстиції України започаткувало загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета проекту підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті.

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Знаю свої права.

Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують.

Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права.

Тривалість проекту становить 3 роки (2017–2019 роки).

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» за посиланням