Головна » 2016 » Листопад » 23 » Рівні права – рівні можливості.
15:16
Рівні права – рівні можливості.

Рівні права – рівні можливості

      З метою утвердження гендерної рівності, поліпшення становища жінок і створення умов для реалізації рівних можливостей між чоловіками і жінками наприкінці листопада відзначається День гендерної рівності.
      Забезпечення рівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства та держави є важливою умовою реалізації прав людини, утвердження демократії, запорукою розв’язання соціально – економічних проблем держави, європейської інтеграції України, а також частиною міжнародних зобов’язань згідно з основними міжнародними договорами у сфері захисту прав людини  та «Декларації тисячоліття Організації Об’єднаних Націй».

       Ми всі дедалі частіше чуємо і використовуємо слово "ґендер". Часто думають, що це поняття, яке торкається виключно захисту прав жінок. Проте це не так. В нашій країні прийнято Закон про рівні права та можливості жінок і чоловіків.

       Отже ґендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми, і, як все живе в природі, поділяємося на дві статі.

      Вже стало традицією кожного року проводити заходи до цієї дати. І в цьому році педагогами нашої школи були проведені цікаві і змістовні заходи для учнів різних вікових категорій.

Переглядів: 86 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar