Головна » 2015 » Жовтень » 22 » День захисника України!
03:08
День захисника України!

День захисника України!

     З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві Президент України підписав Указ “Про День захисника України” від 14.10.2014 року № 806, встановивши День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

    Відповідно до Указу Президента України “Про відзначення у 2015 році Дня захисника України” від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій це свято відзначатиметься на державному рівні.

     День захисника України нероздільно пов’язане із розвитком війська та військових традицій. Традиції в житті суспільства і окремої людини відіграють важливу роль. На їх основі створюються моральні ідеали, принципи, переконання і норми, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. У свою чергу ставлення людини до країни уособлюється у таких поняттях, як “Вітчизна”, “Батьківщина”, а найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити її ціною власного життя.

     Так у нашій школі пройшли заходи присвячені Дню захисника України. Класні керівники провели виховні години, 13 жовтня початкові класи провели захід «Ми - козачата», учні 5-7 класів узяли участь у туристично-спортивному змаганні «Джура», восьмикласники і дев’ятикласники позмагалися у естафеті «Сила і міць козацька», а 15 жовтня старшокласники з’ясували, хто сильніший у вікторині «Козацькі розваги».

     Діти залишилися задоволеними від проведених заходів!

Переглядів: 70 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar